تماس با ما
آدرس :
اصفهان - حکیم نظامی - خیابان شهدای صفه - شرکت عمران آبشاراسپادانا

کد پستی :
8169865333

صندوق پستی :
81465/753

سامانه پیام کوتاه sms 
10000 1010

پست الکترونیک : info@omran-abshar.ir

تلفن گویا : 6291266 - 6268818 - 0311

دورنگار دبیرخانه : 6278090 - 0311

مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل

تلفن و دورنگار  :
6270611 - 0311


پست الکترونیک : pr@omran-abshar.ir
مجموعه سامانه « از من بپرسید»

« از من بپرسید» نام مجموعه سامانه ای است که قابلیت آن را دارد که با توجه به دسترسی هر عضو به مبادی ارتباط جمعی شرایط دسترسی به اطلاعات مربوط به خود و اخبار شرکت عمران آبشار اسپادانا و مجتمع بزرگ آبشار (پروژه شهید کشوری اصفهان) را فراهم می نماید.
از جمله اهداف دیگر «از من بپرسید» جلوگیری از مراجعه حضوری اربابان رجوع می باشد که موجب اتلاف وقت و سردرگمی این عزیزان می گردد.
در دنیای امروز که از آن به دهکده جهانی تعبیر می کنند می توان در خانه نشست و با زدن یک کلید از همه جای این دهکده جهانی باخبر شد.
با توجه به تعداد بالای اعضای مجتمع بزرگ آبشار (پروژه شهید کشوری اصفهان) نبود یک سامانه اطلاع رسانی منسجم احساس می شد.
همین امر ما را به آن داشت تا به فکر راه اندازی مجموعه سامانه «از من بپرسید» باشیم تا اعضای محترم که پراکندگی آنها کل پهنه ایران اسلامی را شامل می شود دیگر نیاز نباشد برای پرسیدن چند سوال یا اطلاع از وضعیت امتیاز خود و موارد دیگر ... سختی راه را بجان بخرند و اقدام به مراجعه حضوری نمایند. البته لازم به ذکر است از من بپرسید مجموعه سامانه هوشمندی است که تنها اعضایی می توانند از آن استفاده کنند که فرم شماره یک را تکمیل و تحویل داده باشند. ( اطلاعیه شماره 1)


1  - صندوق اینترنتی
با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.omran-abshar.ir  در بلاک سمت راست صفحه اصلی سایت، صندوق اینترنتی را مشاهده خواهید نمود. 

az-man-beporsid.jpg

شما می توانید انتقادات و پیشنهادات و یا درخواست خود را مانند مثال زیر در قسمت متن مورد نظر تایپ نموده و با تکمیل موارد درخواستی، ارسال نمایید. 

لازم به ذکر است پاسخ شما به پست الکترونیک (ایمیل) قید شده از طرف شما ارسال خواهد شد، به همین منظور لازم است حتما آدرس ایمیل خود را وارد نمایید در صورتی که به هر دلیلی قادر به وارد کردن آدرس ایمیل نمی باشید در پایان متن تایپ شده در قسمت متن مورد نظر، راحت ترین راه دریافت پاسخ را منظور بفرمایید.sandogh.jpg

2  – صندوق صوتی
از دیگر وسایل ارتباط جمعی که قریب به اتفاق مردم در اختیار دارند تلفن ثابت است.

telephone.jpg

شما می توانید با شماره تلفن های ثابت شرکت عمران آبشار اسپادانا        (6268818 – 6291266 – 0311) تماس حاصل فرمایید و با راهنمایی گوینده به صندوق صوتی سامانه از من بپرسید ورود یابید. سپس انتقادات و پیشنهادات و یا مورد درخواستی خود را با شرایطی که گوینده متذکر می گردد به صورت صوتی وارد نمایید.

3  – صندوق پستی

sandogh posti.jpg

شما می توانید انتقادات و پیشنهادات و یا مورد درخواستی خود را از طریق پست به صندوق پستی 81465/753
 ارسال نمایید. لازم است بر روی پاکت ارسالی خود مرقوم فرمایید: مربوط به سامانه «از من بپرسید».

4 – پست الکترونیک (ایمیل)
پست الکترونیک یا همان ایمیل یکی دیگر از ابزارهای پنجگانه مجموعه از من بپرسید است.
شما می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را به آدرس info@omran-abshar.ir ایمیل کنید.
در حالت معمول پاسخ شما به ایمیلی که با آن اقدام به ارسال نموده اید فرستاده می شود مگر آنکه در ایمیل ارسالی خود آدرس ایمیل متفاوت و یا روش های دیگری پیشنهاد داده باشید.
لازم به ذکر است برای دیدن پاسخ در ایمیل خود لازم است علاوه بر اینباکس inbox
خود پوشه های دیگر مانند اسپم spam را نیز چک نمایید. 

spam.jpg

5 - پیام کوتاه  (sms)
امروزه سهل الوصول ترین ابزار ارتباط جمعی که در دسترس همگان قرار دارد تلفن همراه می باشد.
شما می توانید انتقادات و پیشنهادات و یا مورد درخواستی خود را با ارسال یک پیام به شماره 100001010 ظرف مدت تعیین شده پاسخ خود را دریافت نمایید. در صورتی که پاسخ از طریق پیام کوتاه قابل ارسال باشد توسط سامانه ارسال خواهد شد اما درصورت عدم توانایی در ارسال به دلایل مختلف مانند طولانی بودن پاسخ و... سامانه ی دیگری را برای ارسال پاسخ از شما درخواست می نماید که با در نظر گرفتن پیشنهاد شما پاسخ نهایی برای شما ارسال خواهد شد(مانند مثال زیر)

message.jpg


تذکرات مهم :
 
1 – مجموعه سامانه از من بپرسید پاسخ درخواست شما را ظرف مدت حداقل 24 ساعت و حداکثر 48 ساعت ارسال خواهد نمود.
  2 – وظیفه مجموعه سامانه از من بپرسید پاسخ به سؤالات و درخواست های شماست. پس مطمئن باشید که دیده خواهید شد.
  3 – این مجموعه برای رفاه حال اعضاء محترم است تا از اتلاف وقت آنها برای مراجعه حضوری جلوگیری شود. 
4 - برای بالا رفتن بهره وری این مجموعه لازم است اعضاء محترم در ارسال فرم شماره 1 تسریع فرمایند. (لازم به ذکر است که این مجموعه سامانه تنها به اعضایی قادر به پاسخگویی می باشد که فرم شماره 1 را تکمیل و ارسال نموده باشند.)
5 – برای دریافت اطلاعات کلی می توانید از خرید پستی که به زودی راه اندازی خواهد شد با مراجعه به پایگاه اینترنتی شرکت استفاده نمایید.
6– از جمله مواردی که اعضای محترم می توانند از این طرق دسترسی یابند، مانند: اطلاعات امتیاز، وضعیت پیشرفت پروژه یا فاز مربوطه و یا در صورت انتخاب واحد وضعیت بلوک مربوطه، مسائل حقوقی و موارد احتمالی دیگر...
7 – کد شناسایی شما در مجموعه سامانه «از من بپرسید» همان شماره قرارداد (شماره پرونده) شماست پس لازم و ضروری است که در متن ها و درخواست های ارسالی ذکر گردد.