����������>>اخبار عمومی
اجراي تأسيسات زيربنايي مجتمع بزرگ آبشار

با نزدیک شدن به روزهای واگذاری واحدهای مسکونی فاز 4 و 5 مجتمع بزرگ آبشار پیرامون روند پیشرفت پروژه های تأسیساتی بلوک های آماده واگذاری،گزارش کوتاه زیر تهیه گردید که در ادامه می خوانید.

انشعابات گاز:
در خصوص اجرای پروژه های گازرسانی مجتمع بزرگ آبشار طراحی های اولیه انجام گرفته است و در این ارتباط توافقات نهایی با اداره گاز استان صورت پذیرفت.ایستگاه های تقلیل فشار گاز نیز در مجتمع در حال احداث و تجهیز می باشند. به منظور اتصال گاز مجتمع به خط اصلی انتقال گاز با توجه به گذر این خط لوله از اتوبان شهید روح الامین مراحل اخذ مجوز در حال پیگیری و انجام است. اجرای خطوط داخل مجتمع نیز در حال اجرا است و به گفته مدیریت طرح و برنامه شرکت درای پیشرفت مناسبی است.

10.jpg

1.jpg

11.jpg

5.jpg

برق:
پست های برق مجتمع در حال احداث و تجهیز می باشند. در این خصوص پیش بینی های لازم صورت گرفته است و بزودی مراحل اجرایی آن به پایان خواهد رسید. در ارتباط با روشنایی معابر، شرکت درحال مذاکره و دریافت استعلام و انتخاب پیمانکار مناسب می باشد.

6.jpg

12.jpg

آب و فاضلاب:
مخزن 000/10 متر مکعبی مجتمع احداث گردیده و آماده بهره برداری است . خطوط انتقال آب به مخزن و از مخزن به مجتمع با پیشرفتی بالغ بر 95% در حال تکمیل می باشد.
خطوط و انشعابات فاضلاب مجتمع نیز در حال اجرا است و مراحل پایانی را طی می کند و بزودی با اتصال به انشعاب اصلی آماده بهره برداری خواهد بود.

8.jpg

9.jpg

2.jpg

7.jpg

4.jpg۱۳۸۹/۱۱/۷
نظر شما درباره مطلب بالا

 
نام و نام خانوادگی... ۱۳۸۹/۱۲/۶
موفق باشییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید
نام و نام خانوادگی... ۱۳۸۹/۱۲/۶
موفق باشییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید
نام و نام خانوادگی... ۱۳۸۹/۱۱/۱۸
از پای راننده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نام و نام خانوادگی... ۱۳۸۹/۱۱/۹
ضمن عرض تشکر پیشرفت بلوک e26 با 10 ماه پیش آن ظاهرا یکی است وهنوز در حدود 70 درصد است چگونه میخواهند آنرا تحویل اعضا دهند .
مهدی ۱۳۸۹/۱۱/۹
با سلام ازبررسی وتجربه گذشته ومطالعه تعهدات قراردادوروال بسیار سریع ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! اجرائی که فقط اسپند می خواهد انشاا.... در یک دهه فجری بشرط فرصت از ملک الموت وزنده ماندن از کرایه مسکن های سنگین وکرامات بی حد مقامات صاحب آلونک خواهیم شد.
نام و نام خانوادگی... ۱۳۸۹/۱۱/۷
خسته نباشيد.
نام و نام خانوادگی... ۱۳۸۹/۱۱/۷
سلام انشاالله به یاری امام زمان هر چه زودتر این واحد ها ساخته وآماده تحویل شود تا ما هم به آرزوی سالها خانه دار شدن برسیم البته قرار بوده که 2 یا 3 سال پیش ما را به این آرزو برسانند ولی خوب الان بازهم خدا زا شکر که بی وقفه در حال انجام میباشد البته اگه متوقف نشود
مجید ۱۳۸۹/۱۱/۷
شما وعده تحویل22بهمن به اعضا فاز 4و5 داده اید که یعنی کمتر از 20روز مانده وحالا تازه عکسهای لوله کشی اب گاز وغیره....رانشان میدهید. باید یا معجزه بشود؟ ویا وعده های شما پوشالی است؟.چه دلیلی دارد وقتی که نمیتوانید عمل کنید وعده میدهید.ویک عده مردم منتظر و مستاجر راخوش میکنید ...لطفا مدیریت محترم سایت فقط نظرات کنترل نکنند .جواب گو هم باشند