������������������������������>>اخبار عمومی
جهت ثبت مبالغ واريزي مي بايست اصل فيش تا تاريخ 25/11/90 به شرکت عمران آبشار اسپادانا تحويل شود.

به اطلاع اعضای محترم فاز 6 مجتمع بزرگ آبشار می رساند، به منظور ثبت مبالغ واریزی مربوط به اقساط معوقه و یا مابه التفاوت متراژ مازاد انتخابی می بایست اصل فیش واریزی تا تاریخ 25/11/90 به شرکت تحویل و یا از طریق پست ارسال گردد.

اعضای محترم فاز 6 می بایست نسبت به پرداخت اقساط معوق (27000000) خود اقدام نمایند و اصل فیش واریزی خود را تا تاریخ 25/11/90 برای شرکت ارسال نمایند تا در پرونده آنان ثبت شود.

اعضایی که متراژ مفید واحد انتخابی آنان بیش از 110 متر می باشد می بایست حداکثر تا تاریخ 90/11/20 نسبت به تسویه نیمی از ما به التفاوت متراژ انتخابی خود اقدام نمایند و اصل فیش واریزی را تا تاریخ 90/11/25 به شرکت تحویل نمایند. در غیر اینصورت امتیاز واحد مسکونی از عضو منفک شده و در لیست انتخاب واحد مرحله دوم انتخاب واحد فاز 6 قرار خواهند گرفت. شایان ذکر  است اعضا می بایست بابت نیم دیگر بدهی خود یک فقره چک تا تاریخ 90/12/5 به شرکت تحویل دهند.

به اطلاع می رساند واحدها پس از پرداخت قسط دوم (وصول چک)در پرونده اعضا ثبت نهایی خواهد شد.

- این زمان به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

- شماره حساب 0201639662002 سپهر نزد بانک صادرات بنام شرکت عمران آبشار اسپادانا جهت واریز مبالغ اعضا اعلام می گردد.

- اعضا می بایست پس از واریز مبلغ مورد نظر اصل فیش واریزی را به مدیریت امور متقاضیان جهت درج در پرونده تحویل دهند.

- اعضایی که امکان مراجعه حضوری ندارند می توانند اصل فیش را از طریق پست برای شرکت ارسال نمایند و مراتب را بصورت تلفنی به امور متقاضیان اطلاع دهند.

- هزینه مابه التفاوت متراژ انتخابی به هر میزان که باشد می بایست به حساب شرکت واریز گردد.


۱۳۹۰/۱۱/۱۸
نظر شما درباره مطلب بالا

 
محسن ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
باعرض سلام وخسته نباشيد ازمسئولين محترم شركت خواهشمندم براي گرفتن وام مسكن واحدهاي فاز 6تلاش بيشتري بكنند تااين امر به نتيجه برسد
ssssss ۱۳۹۰/۱۱/۲۶
با درود و خسته نباشيد لطفا بگوييد كل بدهي اعضا تا پايان كار چه مقدار است لطفا جواب بدهيد
نام و نام خانوادگي... ۱۳۹۰/۱۱/۲۴
لطفا كلبه بدهي هر شخص را اعلام كنيد تا برنامه ريزي بهتري كنيم باتشكر
نام و نام خانوادگي... ۱۳۹۰/۱۱/۲۰
قسط دوم مابه تفاوت خودتان چك را وصول ميكنيد يا به حساب شركت بريزيم بعد بياييم چك را پس بگيريم
سعيد ۱۳۹۰/۱۱/۱۹
با سلام .اي كاش اينقدر كه در مورد پرداخت بدهي اعضا اطلاع رساني مي شد در ساير موارد هم از جمله وام مهر سرعت كار بلوك ها و واحدهاي بنام در امده اعضا اطلاع داده مي شد. با تشكر
محمد ارمغاني ۱۳۹۰/۱۱/۱۹
با سلام تكليف كسانيكه كه نسبت به واحد انتخابي از طرف شركت اعتراض كردند كي مشخص ميشود آيا اصلآ اعتراضات فايده اي دارداگر واحد آنها تغيير كند امكان واريز مابه التفاوت وجود دارد؟
احمد ۱۳۹۰/۱۱/۱۹
لطفا در مورد هوانيروزي ها توضيح دهيد كه 50درصد مازاد بنا را كي و چگونه پرداخت نمايند و چك را در چه تا ريخي وچگونه بايد بفر ستيم .
ali ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
با سلام. ببخشيد!!!... اين همه كه اعضا سراغ وام مهر را مي گيرند خجالت آور است كه هيچ اطلاع رساني در اين زمينه نمي شود. شايد هم شما اين نظر ها را نمي خوانيد