������������������������������>>اخبار عمومی
اعلام روش انجام و زمان انتخاب واحد فاز 6 مجتمع بزرگ آبشار

اعــلام روش انجام و زمـــان انتـــخاب واحد فاز 6 مجتمع بزرگ آبشار

1- نحوه انتخاب واحد اعضای فاز 6 مجتمع بزرگ آبشار (پروژه شهید کشوری)


- در این شیوه تمامی اعضای فاز 6 امکان انتخاب واحد بصورت هم زمان و از هر مکانی را خواهند داشت.

- اعضا تنها از طریق اینترنت و بواسطه ی نام کاربری و رمز عبوری که از طریق پست در اختیار آنان قرار گرفته است، خواهند توانست نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.

- اعضایی که تا کنون موفق به دریافت نام کاربری و رمز عبور نشده اند می بایست با در دست داشتن مدارک شناسایی خود به شرکت عمران آبشار مراجعه و یا با شماره های 6268818-0311 و 6291266-0311 تماس حاصل نمایند.

Slide5.JPG

- در این شیوه اعضا بر اساس اولویت در دسته های پنجاه تایی قرار می گیرند .

- اولویت بندی اعضا توسط بتاجا تهران انجام و به شرکت عمران آبشار اسپادانا ابلاغ می شود.

- واحدهای مسکونی نیز بر اساس کیفیت در بسته های 50 تایی قرار می گیرند. دسته بندی واحدها بر اساس معیارهای مشخص و در حضور نماینده شرکت و حفاظت  توسط گروه کارشناسان انجام می گیرد.
(معیار امتیاز دهی بر اساس موقعیت بلوک ها طبقه، متراژ، تعداد خواب وجنوبی و شمالی بودن واحد خواهد بود.)

- در این شیوه اعضای هر بسته امکان انتخاب 50 واحد از بسته ی مسکونی منطبق بر اولویت خود و بسته های پایین دستی را خواهند داشت.

- به منظور رعایت عدالت ، به اعضا این امکان داده خواهد شد به جز 50 انتخاب اصلی 10 مورد از بسته های بالا  را نیز انتخاب نمایند.
( تا درصورت عدم انتخاب این واحدها توسط اعضا در بسته های بالایی این امکان برای اعضای بسته های پایین تر محفوظ بماند.)


- لیست واحدهای انتخابی اعضا پس از ارسال توسط یک نرم افزار خودکار و براساس اولویت تصحیح و واحد انتخاب شده نهایی به عضو اطلاع رسانی می شود.


2- چگونگی دسترسی اعضا به سامانه انتخاب واحد

- اعضای فاز 6 مجتمع بزرگ آبشار تنها از طریق اینترنت امکان انتخاب واحد خواهند داشت.

- انتخاب واحد از تاریخ 15دی ماه  1390آغاز و  به مدت 5روز انجام خواهد شد

- انتخاب واحد براساس اولویت اعضا خواهد بود که توسط بتاجا به شرکت ابلاغ می شود و زمان ورود اعضا به سامانه انتخاب واحد تاثیری در آن نخواهد داشت.

- تمامی اعضا از طریق پست و یا مراجعه حضوری پس از احراز هویت، نام کاربری و رمز عبور سامانه را دریافت می کنند.

- اعضا پس از ورود به سایت شرکت عمران آبشار اسپادانا www.Omran-abshar.ir می توانند ریز پرداختهای خود را مشاهده نمایند و پس از تایید اطلاعات ریز پرداخت ها، خواهند توانست وارد سامانه انتخاب واحد شوند.
 
Slide17.JPG

Slide18.JPG

Slide19.JPG

- پس از ورود به صفحه ی انتخاب واحد، اعضا بر اساس اولویت خود دسترسی به نقشه ها و اطلاعات کافی در خصوص موقعیت بلوک ها، طبقات و واحدهای مسکونی  را خواهند داشت. اعضا می توانند برای مطالعه نقشه های معماری واحدها به گالری تصاویر سایت شرکت عمران آبشار اسپادانا مراجعه نمایند.


3- سامانه انتخاب واحد فاز 6

- اعضا پس از ورود به سایتwww.omran-abshar.ir و انتخاب گزینه  سامانه انتخاب واحد می توانند انتخاب واحد خود را آغاز نمایند.

Slide23.JPG

- اعضا پس از ورود به سامانه انتخاب واحد می توانند ریز پرداخت های خود را مشاهده نمایند و پس از تایید وارد مرحله انتخاب واحدهای مسکونی شوند

Slide25.JPG

- به منظور راهنمایی اعضا، بسته ی واحدهای مسکونی منطبق با اولویت هر عضو به وی پیشنهاد می گردد تا در صورت تمایل نسبت به انتخاب آن اقدام نماید.

- در صورت موافقت عضو با بسته پیشنهادی می تواند نسبت به اولویت بندی واحدها اقدام نموده و جدول مربوطه را با کلیک بر روی گزینه قبول دارم و ثبت نهایی از طریق همین سامانه ارسال نماید. در صورتی که عضو تمایل به انتخاب واحد توسط خود دارد. گزینه مربوطه را انتخاب نموده و وارد مرحله بعد خواهند شد.

Slide28.JPG

- در مرحله بعد عضو می تواند نقشه کل مجتمع بزرگ آبشار (پروژه شهید کشوری) را ملاحظه نماید و محل قرار گیری بلوک های فاز 6 را مطالعه و انتخاب نماید.

Slide30.JPG

- پس از انتخاب بلوک مورد نظر نقشه طبقات هر بلوک برای عضو به نمایش در خواهد آمد. در این مرحله موقعیت هر واحد (شمالی، جنوبی، شرقی، غربی)، تعداد واحد در هرطبقه و متراژ هر واحد را نمایش داده شده و عضو می تواند طبقه مورد نظر خود را انتخاب نماید. (در این بخش برای مشاهده تصویر بزرگ تر از نقشه طبقات می بایست بر روی کلید بزرگ نمایی کلیک نمایید)

Slide32.JPG

- پس از انتخاب طبقه مورد نظر، نقشه معماری هر طبقه به تعداد واحد های موجود در آن طبقه برای عضو به نمایش در خواهد آمد. در این مرحله هر واحد به رنگ تیره مشخص شده است. هر عضو بنا بر اولویت خود امکان انتخاب برخی از واحدهای نمایش داده شده را خواهد داشت. (در این بخش برای مشاهده تصویر بزرگ تر از نقشه طبقات می بایست بر روی کلید بزرگ نمایی کلیک نمایید)

Slide34.JPG

Slide35.JPG

- عضو گرامی: در بخش انتخاب واحد مسکونی شما تنها می توانید واحدهایی را که منطبق بر اولویت شما خواهد بود را انتخاب نمایید. در این بخش گزینه انتخاب برای واحدهایی که منطبق بر اولویت شما نیست خاموش خواهد بود و در صورت کلیک بر روی آن پیام اضافه شدن واحد به سبد انتخاب ها برای شما نمایش داده نخواهد شد.

- اعضا پس از گزینش واحد مسکونی مورد نظر خود با کلیک بر روی گزینه انتخاب، واحد مسکونی مورد نظر را به جدول انتخاب های خود اضافه می کنند. پس از کلیک بر روی گزینه انتخاب پیام «این واحد با موفقیت به سبد انتخاب های شما اضافه گردید» نمایش داده خواهد شد و عضو پس از پذیرش آن می تواند انتخاب های بعدی خود را انجام دهد.

Slide38.JPG

Slide39.JPG

- تمامی مراحل طی شده می بایست برای 50 انتخاب عضو طی شود. اعضا می توانند برای مشاهده جدول انتخاب های خود برروی گزینه «مشاهده انتخاب ها» کلیک نمایند. در این صورت جدولی از انتخابهای انجام شده برای عضو نمایش داده می شود.

Slide41.JPG

- اعضا می بایست پس از انتخاب 50 گزینه خود، 10 واحد از بسته های بالادستی را انتخاب و در جدول مربوطه وارد نمایند. برای دسترسی به واحدهای بالادستی  عضو می تواند بر روی گزینه انتخاب که در کنار جدول 10 گزینه ای قرار دارد (بند 2) کلیک نماید تا مراحل انتخاب واحد همانند مراحل گذشته برای عضو نمایش داده شود. اعضا پس از انتخاب واحد مسکونی مورد نظر می توانند کد هر واحد را در جدول مربوطه مشاهده نمایند.

Slide43.JPG

- اعضا پس از انتخاب 50 گزینه خود و انتخاب 10 گزینه بالا دستی با تایید گزینه بند 3 «در صورت عدم موفقیت در انتخاب واحد شرکت وکیل است نسبت به انتحاب واحد برابر با اولویت اینجانب اقدام نماید» به شرکت عمران آبشار اجازه خواهند داد تا در صورت عدم موفقیت در انتخاب واحد به هر دلیل، شرکت نسبت به انتخاب واحد متناسب با اولویت وی اقدام و یک واحد مسکونی را برای عضو انتخاب نماید.

Slide45.JPG

- پس از انجام تمامی مراحل یاد شده با انتخاب گزینه ثبت نهایی عضو پیام با موفقیت ثبت شد را دریافت خواهد کرد که به معنای ثبت و ارسال جدول انتخاب واحد به شرکت می باشد.

Slide47.JPG

- به منظور پشتیبانی از اعضا و پاسخگویی به سوالات در خصوص سامانه انتخاب واحد فاز 6 مجتمع بزرگ آبشار خطوط تلفن همراه زیر پاسخگوی اعضا خواهد بود.
09372373579  - 09372373589

- لیست ارسالی اعضا توسط یک سامانه ی خودکارِ تصحیح کننده بررسی و از میان انتخاب های انجام گرفته و بر اساس اولویت، واحد متعلق به هر عضو را مشخص و به وی اعلام می نماید.

- اعضا می بایست به منظور ثبت نهایی و طی مراحل قانونی در محل شرکت عمران آبشار حاضر و نسبت به امضای برگ ثبت انتخاب واحد خود اقدام نمایند.


با آرزوی توفیقات روز افزون
روابط عمومی شرکت عمران آبشار اسپادانا
۱۳۹۰/۹/۲۸
نظر شما درباره مطلب بالا

 
مهدي ۱۳۹۰/۱۰/۲۳
سلام . لطف كنيد گام 2 و گام 3 را در نظر نگيريد چون همان 50 انتخاب هم با محدوديت مواجه بوديم با تشكر
نام و نام خانوادگي... ۱۳۹۰/۱۰/۲۳
با عرض سلام . بعد از 10 سال انتظار تازه بامحدوديت انتخاب روبرو شديم و بعد از ان انتخاب اجباري هم گذاشته ايد حداقل روي همان 50 انتخاب توجه كنيد .
... ۱۳۹۰/۱۰/۲۱
برنامه نويسي بخش انتخاب واحد بسيار سطح پايين و ناشيانه انجام گرفته بود به طوريكه من حتي نتوانستم اولويت هاي خود را منظم كنم و هر بار يك ايرادي ميگرفت و بنده ديگر قيد اولويت بندي را زدم
نام و نام خانوادگي... ۱۳۹۰/۱۰/۱۸
با سلام ميخواستم بدونم امكان تغيير ترتيب اولويت بندي واحدايي كه انتخاب كرديمو فرستاديم وجود داره يا نه لطفا در اين زمينه اطلاع رساني كنيد
نام و نام خانوادگي... ۱۳۹۰/۱۰/۱۷
لطفاً در مورد نحوه امتياز دهي شفاف سازي فرمائيد!!!...
م.ج ۱۳۹۰/۱۰/۱۶
باسلام وخسته ونباشي واقعا دستتون دردنكنه ولي انتظارم اين نبود كه ازطبقه 5 به بالا نميتونم اتخاب كنم
مرضیه کیخسرو کیانی ۱۳۹۰/۱۰/۱۵
بهتر بود هر عضو در این مرحله نسبت به وضعیت اولویت خود در فاز 6 از طریق سیستم آگاهی پیدا کند. که بداند در چه شرایطی قرار دارد
سید مجتبی طباطبایی ۱۳۹۰/۱۰/۱۴
سلام لطفا لیست امتیازات فعلی اعضا را با ذکر نام اشخاص وتاریخ را فهرست وار بنویسیدتا اعضا امتیازخود را در کل پرو/ه در رقابت با دیگران در نموداری ببینند و نسبت به تامین مالی تعهدات اقدام کنند12/10/90 طباطبایی- با تشکر
محمد گودرزیان ۱۳۹۰/۱۰/۱۳
با آیا این امکان وجود دارد که دارای چه رتبه یا نفر چندم میباشی در انتخاب معلوم گردد
م.م ۱۳۹۰/۱۰/۱۰
اگرچه در زمان واگذاری واحدها بدقولیهای بسیار شد و قرار بود 3 سال پیش صاحب خانه شویم اما اکنون این روش انتخاب واحد بسیار منسجم و منظم به نظر میرسد که جای تقدیر و تشکر دارد.امید است که اولویت بندی نیز واقعا بر اساس زمان واریز وجهه ها باشد چون به شخصه بسیاری از مبالغ را زودتر از موعد پرداخت کرده که بایستی در بالا بردن امتیاز بسیار موثر باشد. ممنون
اسماعیل صیاد مجدد ۱۳۹۰/۱۰/۱۰
کارتان بسیار عالیست لامن اعلام دفیق بازگشای سایت انتحاب واحد را اعلام فرمائید. با تشکر صیاد مجدد
افشین طاهری ۱۳۹۰/۱۰/۶
سلام . به شما تبریک می گویم چون در ارائیه خدمات و نوآوری در عرضه تسهیلات به اعضا در بین تعاونی های مسکن پیشرو هستید . امیدوارم هر روز و در هر زمینه شاهد خلاقیت های جدیدی از طرف شما باشیم و سایر تعاونی ها نیز از شما الگو برداری کنند .
خانم بیننده ۱۳۹۰/۱۰/۵
از همکاری شما کمال سپاس را داریم. درصورت امکان وام را برای این آپارتمانها تهیه کنید. موفق باشید.
غلامرضاداوری davari .gholamreza@yahoo.co ۱۳۹۰/۱۰/۴
باسلام وخسته نباشید امیدوارم بصورتی انتخاب واحد انجام پذیرد که تلافی سالها رنج وسختی پرسنل بشود ومردم دعا گوی شما باشند ودست پارتی وپارتی بازی دراین کار کوتاه شده باشد . به امید اینکه با عدل و حق درانتخاب واحد رفتار شود .90/10/04
ع یوسفی ۱۳۹۰/۱۰/۴
با عرض سلام و خسته نباشی به شما عزیزان خواستم بدانم فاز هفت از کی شروع می شود و چگونه
مصطفي كرمي; ۱۳۹۰/۱۰/۴
كاري بزرگي انجام داده ايد خدا قوتتان بدهد انشا ا... ما هم صاحب خانه متناسب با امتيازمان شويم و شما را دعا كنيم.4/10/90
مژگان لطفی ۱۳۹۰/۱۰/۴
با سلام وتشکر از زحمات دست اندرکاران ،توفیقات روز افزون شمارا از درگاه ایزد منان خواستارم امید است با رعایت عدالت ودر اولویت بندی وامتیاز دهی دعای خیر اعضاء را برای آخرت خود ذخیره کنید.
هاشمی ۱۳۹۰/۱۰/۳
با تشکر از زحمات شما.کار بسیار جالب وپسندبده ای بود.فقط من مشکل تهیه مبلغ های هر 4 ماه را دارم.لطفا وامی در نطر بگیرید.ممنون
مهدی کریمی ۱۳۹۰/۱۰/۳
سلام میشه متراژ پذیرایی و خواب و آشپزخانه را مشخص کنید و از واحدهای 3 خوابه هم نمای واحد را قرار دهید با تشکر
فرامرز بیاتانی ۱۳۹۰/۱۰/۲
با سلام خیلی کار قشنگی انجام داده اید وبه روز شده اید و اگر دیگر نظامی لازم نبود به محل شرکت عمران آبشار حاضر شود هم بهتر می شد چون من یه شهر دیگه هستم و مشکل است که بیایم با تشکر بیاتا نی
مسعود ۱۳۹۰/۱۰/۱
با سلام خیلی کار قشنگی انجام داده اید وبه روز شده اید و اگر دیگر نظامی لازم نبود به محل شرکت عمران آبشار حاضر شود هم بهتر می شد چون من یه شهر دیگه هستم و مشکل است که بیایم
حميد - ر ۱۳۹۰/۱۰/۱
با سلام و خسته نباشيد خدمت شما عزيزان زحمتكش . لطف بفرماييد پي گير وام مسكن مهر هم باشيد . چون جور كردن 27000000 ريال هر 4 ماه يكبار واقعا مشكله با توجه به تورم روز افزون اجناس . ممنونم
آزادی ۱۳۹۰/۱۰/۱
با عرض سلام و خسته نباشی ممنون از برنامه ریزی خوب دست اندرکاران
حسن شفیعی ۱۳۹۰/۱۰/۱
ضمن عرض سلام و خدا قوت: روش بسیار خوبی اتخاذ گردیده است .امید است مقامهای شرکت بتاجا در تعیین امتیاز و الویت بندی دقت بعمل آورند تا حق هیچ عضوی ضایع نشود.
ناصر -پ ۱۳۹۰/۱۰/۱
با تشکر از زحمات کلیه عوامل و دست اندر کاران .که بالاخره پس از سالها یک مجموعه فعال وارد عمل شده به طوری که نحوه پیشرفت کار نویدروزهای خوب را می دهد.و به نظر می رسد برای اولین بار حرفها با عمل متفاوت نیست.لطف کنید نحوه و عوامل موثر در امتیاز دهی را اعلام نمایید . با تشکر
سنجر رسولی ۱۳۹۰/۹/۲۸
در مورد فاکتورهای اولویت انتخاب واحد چیزی نگفته اید.حدود 90% اعضاء شرایط یکسانی دارند .آیا عدالت رعایت می شود؟